Hřiště pro Podzim 2012

SPOJENÍ PLATNÉ JEN DO 31. 8. 2012!

BECH – Běchovice – Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 240 též z Černého Mostu (intervaly 1 hod.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu. V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! V „lisovkách“ se hrát nesmí.

DEKAN – Děkanka – Hřiště SK Nusle, Praha 4, Děkanská vinice I. 987/5 (od metra C Pražského povstání pěšky necelých 5 minut), vchod k šatnám z parkoviště před halou. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atlet. dráhy a projděte vpravo mezi hřištěm na minigolf a budovou Pražského fotbalového svazu. Druhý vchod (bývá však často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou, vedle je budova PFS. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!!

HANSP – Hanspaulka – Hřiště ve „Sportovním areálu Hanspaulka“ u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické, Praha 6. Doprava: ze stanice tram 2, 20, 26 Thákurova (1 st. od metra A Dejvická směr Vokovice) vpravo ulicí Šáreckou na křižovatku s ulicí Na Hanspaulce a odtud cca 100m do kopce. Nebo busem 131 (jede též od Hradčanské, metro A) z konečné zast. Bořislavka jednu stanici do st. Hanspaulka a odtud zpět cca 50m a doleva dolů ulicí Na Hanspaulce až k areálu. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce. UMT 3.generace, osvětlení. V zimním období se hraje v nafukovací hale. Více na www.sporthanspaulka.cz . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách“ se hrát nesmí !

HOSTI – Hostivař – Hřiště v areálu SK Hostivař na Praze 10, u křižovatky ulic Švehlova a Pražská, neboli pod Intersparem. Od stanice metra A Skalka bus 101, 154, 177 do st. Na Groši. UMT 3.generace, osvětlení. Do sprch možný vstup jen od travnatého fotbalového hřiště, případné info v restauraci. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V „lisovkách“ se hrát může.

MIKU 1, 2, 3, 4 – Mikulova – Hřiště v areálu školy Mikulova, Praha 4 (11), cca 300 metrů od metra C Opatov směrem k sídl. Jižní Město nebo bus č. 125, 165, 293 do st. Bachova. Vstup možný brankou, ke které se dostanete z metra po chodníku vedoucím po levém kraji Centrálního parku nebo vchodem do školy z ulice Mikulova. Auty se do areálu zajíždět nedá, parkoviště (placené i neplacené) je v ulici Bachova. Hřiště číslo 1 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vpravo, za ním je hřiště číslo 2. Hřiště číslo 3 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vlevo, za ním je hřiště číslo 4. UMT 3.generace, osvětlení. Více na www.mikulovka.cz .Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V „lisovkách“ se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit do schránky v kantýně, je za dveřmi hned vpravo.

P 1, 2, 3 – Pražačka – 16 do st. Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V „lisovkách“ se hrát nesmí ! Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem. Kolem areálu jen parkovací zóny !!!

STER 1, 2, 3 – Štěrboholy – Hřiště v areálu SK Viktoria Štěrboholy, U Školy, Praha 10. MHD – st. U Samoobsluhy, bus 163 (od metra A Depo Hostivař), ulicí U Školy k hale, zde jsou šatny, hř. č.1 je nejblíže šatnám, č.3 nejdále. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V „lisovkách“ se hrát může.

ZABEH – Záběhlice – Hřiště u Bowling a relax centra Na Ovčíně, Praha 10, Záběhlická 82/3. Nepleťte si s areálem Hamrsport! Ve směru od Bohdalce je hřiště za Hamrsportem vpravo, příchod ulicí Přespolní. St. V Korytech busů 101, 188 (od metra A Strašnická) je v ul. Záběhlická, ke hřišti to je cca 100 metrů. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V „lisovkách“ se hrát může. V provozu od 12.9.2011.

ZAK – Zákostelní – Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv pro soutěže 5+1 viz Pravidlo 4, odstavec III. V „lisovkách“ se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit do schránky u vchodu do šaten.

Napsal Šimon, tisk, přečteno 2276x