8. kolo: VF – Sedm zbabělých A 5:1 (1:1)

26. 10. 2000 Čt 11.44 od Ded | Podzim 2000, Reportáže

WYDLETEHO COMEBACK!!!!!!

Utkání pro nás začalo nešťastně. Nedoruzumění v obraně mezi Kvášou a Jansičem 0:1. Na naše kopačky se vkrádala nejistota, kterou podtrhl svým ostudným výkonem rozhodčí. Přihrávky se nedařily. Naštěstí nás spasil šťastný gól. Schimon centroval, brankář zaváhal a Bohouš hlavou zavěsil. druhý poločas jsme začali náporem, ale chyběla nám finální nahrávka. Vše zlomil druhý gól. Kváša zatáhl balón po lajně, nacentroval před bránu a Schimon filigránsky zasekl a pohodlně zasunul do prázdné branky. Pak se ujaly dva přímáky – Pavel 3:1, Kváša 4:1 – vše po chybách brankáře. Poslední gól byla óda na fotbal. Wydle prokázal svojí rychlost a pohotovost, protáhl se kolem obránce a angličanem upravil na konečných 5:1. AŤ ŽIJE WYDLE! DÍKY, ŽE JSI SE VRÁTIL!
říjen Karlín

Sestava: Jansič (6) – Schimon (6), Pavel (7), Kváša (5) – Wydle (4), Cajda (6), Bohouš (6)
Góly: Bohouš (Schimon), Schimon (Kváša), Pavel, Kváša, Wydle (Cajda)

Dědek – Wydle?

««« Předchozí text: 7. kolo: VF – 1. FC Homer 3:1 (1:0)

Následující text: 9. kolo: VF – Sipral 2:0 (0:1) »»»

0 komentářů

Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.