9. kolo: VF – Sipral 2:0 (0:1)

5. 11. 2000 Ne 11.49 od Ded | Podzim 2000, Reportáže

JEDNÍM SLOVEM: NÁDHERA!!!!!!

Od začátku utkání jsme drželi otěže hry my. Soupeř se zpočátku vůbec nedokázal dostat do hry. Bohužel řada slibných náznaků kombinace či rychlého protiútoku končila naneštěstí pro nás nepřesnou finální přihrávkou nebo nepřesným zakončením. Soupeř se prakticky za celý první poločas nedostal do nějaké více nebezpečné šance. Na konci první půle přišla další z mnoha našich šancí, tentokrát byl Bohouš u míče o krok dříve než soupeřův gólman a se štěstím ho prostřelil velikou haluzí, kterou si pro jistotu obránce dorazil do sítě. 1:0.

Od úvodu druhé půle byla znát vyšší aktivita soupeře. V polovině poločasu se na chvíli hra pohybovala na naší polovině, z jejich dvou šancí se však nic neurodilo. Při první úřadovala pravá tyč Jansičovi brány, u druhé vynikající vyběhnutí našeho gólmana. Pak jsme opět hru převzali do svých rukou a v 51. minutě Cajda definitivně rozhodl svým gólem o našem zaslouženém vítězství. Do konce jsme potom hru v klidu kontrolovali a dovedli do vítězného konce.
listopad Karlín

Sestava: Jansič (7) – Schimon (7), Pavel (7), Bohouš (7), Děda (7) – Wydle (6), Cajda (8), Kváša (8), Mrďoch (6)
Góly: Bohouš (Pavel), Cajda (Pavel)

Dědek

0 komentářů

Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.