6. k.: FK Víťazný február vs. Demoliční četa 2:1 (0:1)

23. 10. 2012 Út 09.30 od Šimon | Podzim 2012, Reportáže

Vítězný návrat na Novoborskou se rodil poměrně těžko. V zápase měl Február sice jednoznačně navrch, ale díky neproměňování šancí nebylo dlouho o vítězství Telgártu rozhodnuto. Červenožlutí nastoupili bez možnosti střídání, ovšem na hře to nebylo znát a od samého počátku si vytvářeli jednu šanci za druhou. Dvakrát šli sami na gólmana Michal a Šimon, dvakráte po vydařených střelách Bohouše a Šimona zvonila tyč, ale gól stále nepřicházel. V závěru poločasu po jediné zbytečné ztrátě balónu na půlící čáře dokázal soupeř obranu červenožlutých přečíslit a svou jedinou střelou za poločas na bránu se ujal vedení 1:0.

Február, vědom si toho, že hraje poměrně dobře, nepolevoval ve své hře a zasloužená odměna se brzy dostavila. Po dalších několika zahozených šancích rozehrál nevídaným signálem Šimon přímý kop na Bohouše, jenž obětavou přihrávkou oslovil zcela volného Ondru na zadní tyči, který se nemohl mýlit – 1:1. Rolníci dál tlačili, napadali soupeřovu rozehrávku a jedno z mnoha přečíslení konečně Michalem využili na vstřelení druhé branky. V závěru zápasu byl Február nadále aktivní, soupeře pustil k jediné střele na Jansiče, žel další góly do sítě Demoliční čety nepřidal a utkání tak skončilo nejtěsnějším vítězstvím 2:1.

16. 10. Novoborská

Sestava: Jansič – Bohouš, Šimon, Michal – Jencek, Ondra

Góly: 42. Ondra (Bohouš), 53. Michal (Jencek)

Soupeř se ve 24. minutě ujal vedení 1:0.

0 komentářů

Komentáře k textu

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!
Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.