10. kolo: VF – AC TMP 0:2 (0:0)

Šimon — 11. 06. 2001

Konec nadějí???

Nad Telgárt se po tolika jasných dnech znovu stáhla černá mračna… Hrdinové z místního JRD nezvládli rozhodující zápas o postup do 6. ligy, přesto naděje umírá poslední a celý Telgárt věří že plán bude splněn…

Zápas se hrál na Viktorii 8 na malinkém uzoučkém hřišťátku (mimochodem nalajnovaném Bohoušem). A to, jak jistě všichni víte, jsou přesně podmínky, které hrdinným partyzánům z Telgártu nesvědčí. A na hře to bylo zatraceně znát, snad nikdo nebyl ve své kůži, navíc musel jít Šimon do brány a jeho bojovnost v poli chyběla. Do poločasu jsme se drželi a až na to, že jsme skoro nevystřelili na branku to bylo v pořádku. Druhý poločas, ale probíhal podle již zaběhnutých pravidel… Z rohu jsme dostali gól, poté co Dědek dostatečně nepokryl hráče 0:1. Po obdrženém gólu to chvíli vypadalo na vzkříšení, ale nakonec z toho byla jen křeč, kterou dovršil opět Dědek… Poté co ztratil uprostřed pole míč soupeř střelou z půlky hřiště zvýšil na 0:2. A bylo po nadějích…