10. kolo: VF – VINOHRADY FC 2:5 (1:3)

Šimon — 29. 11. 2003

● Poslední šance na postup promarněna… ● Karlín hrobníkem nadějného začátku sezóny ● Takto se o postup opravdu nebojuje, chystají se změny v realizačním týmu? ● Přijde pomoct Láďa Vízek? I s Kozlovnou? ● Cajda stávkuje? ●

Předposlední zápas sezóny potvrdil nedostatky z předchozího duelu s KT B. Nevídaně slabý důraz a zbytečné chyby v obraně se zasloužily o značně trapné góly za Láďovými zády…V prvním poločase ještě dokázal naděje udržet Bohouš, který přesnou střelou ze středového kruhu po rozehrávce snížil na 1:2, ale ke konci půle zaspala naše obrana potřetí a bylo rozhodnuto.

V druhém poločase se sice hra Februáru zlepšila, kromě Šimonova gólu si rudá síla vytvořila řadu příležitostí, ale bahnitý terén a střelecká nemohoucnost byly tentokráte silnější…

Navíc se od mužstva odvrátil navrátivší se Cajda, který důležitý zbytek sezóny raději strávil na čundrech po podzimem zahalených vlahých luzích, poslouchaje v týchž zurčení pramenité vody a cvrlikot ptactva. Škoda, citelně chyběl…

Sestava: Láďa – Bohouš, Šimon, Honza Buřič, Aleš, Pavel – Kváša, Mára

Goals: Bohouš (Kváša), Šimon (Kváša)