10. kolo: VF – Žižkovská sedma 7:4 (5:3)

Šimon — 19. 11. 2000

NO COMMENT!!!!!!

K tomuhle zápasu snad jen to, že my i soupeř jsme měli co dělat abychom se sešli a mohli začít hrát. Jelikož ale soupeř začal se 4 hráči v poli a my po 5 minutách vedli 5:0, tak naše koncentrace dost polevila a na výsledku je to znát… Naši hru charakterizuje zmatek v obraně a neproměněné šance v útoku. Jeden z našich nejhorších zápasů všech dob.

K celkové situaci na hřišti je třeba dodat, že soupeř se dostavil pouze v pěti hráčích. Jelikož však po pěti minutách prohrával již 0:5 (jak symbolické, že?), byl do jejich útočných řad zapůjčen Cajda, což se samozřejmě záhy promítlo na dalším vývoji tohoto nepovedeného utkání… Snad jsme se pro příště poučili.
listopad Viktoria 8

Sestava: Schimon (!), Pavel (!), Bohouš (!), Děda (!), Wydle (!), Cajda (!), Kváša (!), Mrďoch (!), Hans (!) (V bráně Mrďoch 1. pol, Šimon 2. pol.)
Góly: Bohouš (Pavel), Bohouš (Děda), Bohouš (Wydle), Cajda (Šimon), Schimon (Bohouš), Wydle (Kváša), Kváša (Hans)