2. kolo: VF – FC CHAOS 1:4 (0:1)

Šimon — 09. 04. 2003

● ostudný „výkon“ v hrdlořezském brambořišti ● na výkonu se projevila noc strávená v erotickém klubu „Vilná Vilma“ ● Obrana? – Šimon: „O tom nic nevím…“ ● Kváša: „Defenzivu neuznávám, já jsem na hřišti kvůli gólům!“ ●

Již skromné rozměry hrdlořezského hřiště nasvědčovaly, že v těchto končinách nám pšenka příliš nepokvete…Zápas jsme zprvu začali vcelku obstojně, avšak zhruba po deseti minutách jsme ubrali na důrazu, přidalo se „pár“ nepovedených přihrávek, chaos v obraně (jako vždy) a tak poločasové skóre 0:1 bylo pro nás de facto úspěchem…

Ač jsme se v poločase dušovali, že ve druhé půli teprve ukážeme, zač je v Pardubicích perník a v Budějovicích Budvar, nic takového se nestalo. Zbytečné chyby v obraně – viz Šimon a jeho ukázkové namazání v případě třetího gólu – a opět neúspěšná koncovka se postaraly o trapný průběh druhého poločasu; po patnácti minutách již nebylo proč hrát…Jediným balzámem na naše utrápené duše byl famózně zahraný přímý kop Mario Kváši Kempese, který však znamenal jen korigování výsledku na konečných a potupných 1:4.

Sestava: Jansič – Šimon, Pavel, Mára – Míla, Kváša, Robin

Goals: Kváša