2. kolo: VF – Kulva PVC 2:1 (2:1)

Šimon — 28. 09. 2000

První výhra!!!!!!

Opět jsme se sešli komplet - dohromady to dělalo 4 hráče a to Schimon, Kváša, Hans a Bohouš. Nebýt Špáti alias Pavla S. tak jsme se zase mohli rozejít dom. Zápas měl z těchto důvodů jednoznačný průběh. To znamená, že jsme se za 1. poločas dostali do jednoho brejku a hned z toho byl gól. Projevily se zkušenosti našeho kapitána Schimona, který si mazaně dal špeka, gólman ho po chilsku nastřelil a vedli jsme 1:0. Asi 6 minut před koncem poločasu jsme nechytatelnou bombou zpoza 2 hráčů dostali vyrovnávací gól. Naštěstí opět zaúřadoval náš kapitán, když donutil gólmana soupeře svým hozeným autem, aby si nikým neatakován šoupnoul naši vítěznou branku na 2:1. Druhý popločas jsme už plně kontrolovali hru a to především v našem malém vápně, takže jsme zaslouženě uhájili první body v sezóně. nutno pochválit Špáťu, který svůj bezchybný výkon okořenil jesličkama útočícímu hráči. pochvalu ale samozřejmě zaslouží všichni členové týmu hlavně za precizní hru v obraně září Karlín

Sestava: Spáťa (9) - Schimon (8), Bohouš (8), Kváša (8), Hans (8)
Góly: Schimon, Schimon