3. kolo: FK Víťazný február vs. FK Ďáblice 4:2 (2:1)

Šimon — 27. 05. 2015

Marodka Februáru se po posledním zápase, kdy si zlomil loket Cajda, rozrostla o Šimona, jehož zablokovaná záda nepustila do tramvaje, natož pak do zápasu a také o Ondru jenž při zápase zjistil, že ramenem zeď neprorazíš. V úvodu utkání obrana Februáru „lehce hořela“, Ďáblice procházely červenožlutou defenzívou, jak se jim zachtělo a jen díky nepřesnosti střelby a hbitému Jansičovi prohrával Február v 8. minutě jen 0:1. Naštěstí hecíř Higuita probral spící playery Februáru ze zimního spánku, svým hurónským řevem je vybičoval k dechberoucímu výkonu, a tak ještě do poločasu díky Michalovu a Baltazarovu gólu Telgárt skóre otočil.

Ve druhé půli zlobil zejména Baltazar de Zebrin s Pavlem, ale góly přišly až v poslední desetiminutovce. Nejprve se opět prosadil důrazný Baltazar, poté sice soupeř snížil, ale poslední slovo měl Pavel, a tak si Február i přes velmi rozpačitý úvod klání odnesl zaslouženě dva body za vítězství 4:2.