3. kolo: VF – Juventus Pivus 6:1 (0:3)

Šimon — 03. 10. 2000

Kvášův hatrick!!!!!!

Na tenhle zápas jsme se konečně sešli v hojném počtu, takže jsme si dokonce mohli dovolit nechat Mrďocha sedět na střídačce. Tomu ještě předcházela konspirační schůzka Pod Slavínem, kde se rozhodlo, že se zbavíme Mrďocha a to hlavně kvůli tomu, že Schimonovi ještě nezaplatil ani korunu. On nám ale vypálil rybník, protože hned jak přišel na zápas tak zaplatil jak za loňskou tak za letošní sezónu a ještě k tomu si koupil nový kopačky a rukavice (za 15 Kč). Když se dozvěděl, že bude chytat Jansič, tak se ani neoblékl, asi proto, že si je jist tím, že je jednička…. No nic, příště ho asi budeme muset vyzkoušet v útoku, jelikož na jeho chytání už nikdo nemáme nervy.

Teď už ale k zápasu. Soupeř nastoupil v perfektních černobílých dresech, ze kterých šel strach, sami protihráči a jejich hra však byly spíš k smíchu a pláči. Už během prvních deseti minut jsme si zajistili Kvášovými góly vedení 2:0 a tím pádem i klid. Soupeř to však trochu neunesl a celý zápas hrál dost nečistě až záludně, asi nejlepší byl faul na Bohouše, při kterém ho Zidane chytil rukou za kotník, opravdu neuvěřitelné. Do poločasu skóroval ještě Lukasch a znovu Kváša, který předvedl opravdu vyjímečný výkon a s protihráči si celý zápas dělal co chtěl. V druhé půli trošku polevila naše koncentrace zejména v obraně, ale přesto zápas přerostl v naší exibici. Až neuvěřitelně lehce jsme se dostávali před gólmana soupeře, bohužel jsme ale šance neproměňovali. Světlou vyjímkou byly dva parádní góly. Jednak Pavlova bomba do šibenice, a pak Zdendova dobře mířená rána k tyči. Kaňkou na našem výkonu tedy zůstává jen ten vlastní gól, který s přehledem vsítil Lukasch, nutno však poznamenat že gólu předcházel evidentní faul na gólmana. K našemu novému brankáři snad jen tolik, je sice výrazně lepší než Mrďoch, ale určitě má ještě co zlepšovat.

Sestava: Jansič (6) - Schimon (7), Bohouš (8), Pavel (7), Děda (7) - Lukasch (7), Zdenda (7), Kváša (9)
Góly: Kváša, Kváša, Kváša (Pavel), Lukasch (Schimon), Pavel (Děda), Zdenda (Schimon)