3. kolo: VF – PP Clouseau 6:1 (0:1)

Šimon — 16. 04. 2002

Co se to děje????

Opět oblíbené střížkovské hřiště a kupodivu i opět výhra, avšak nepředbíhejme! První poločas se vyvíjel jako všechny naše klasické prohry - sice máme převahu, střílíme jak v Sarajevu, ale míč končí po „nevídané akci v naší bráně…”

Přesto se ve 2. pol. nevzdáváme naší taktiky, navíc si však začínáme nahrávat (Roj Kýn byl naštěstí ve 2. pol. v bráně, takže již „bohužel“ nebyly k vidění jeho “maradónovská” sólíčka, končící ohrožením naší brány…) a výsedek se konečně dostavuje. Přestože Cajda stále „chodí” do třech obránců, občas taky nahraje a tak rychle otáčíme na 3:1 a konečně se taky začínáme fotbalem „bavit”. Zápas dohráváme v exhibičním duchu, těšíce se na posezení v naší oblíbené plastové zahrádce…
duben Střížkov

Komentář rozhodčího: Po obdržené brance vyvinul Február velký tlak, který zužitkoval ve 12. půli a zaslouženě vyhrál.

Sestava: Delfín (Roj Kýn) - Pavel, Bohouš, Děda, Šimon - Roj Kýn (Delfín), Wydle, Cajda
Góly: Wydle (Cajda), Bohouš (Šimon), Děda (Delfín), Šimon, Cajda (Delfín), Cajda