4. kolo: FK Víťazný február vs. J paví Řa 3:2 (2:2)

Šimon — 23. 10. 2012

Ve čtvrtém kole potřeboval Február konečně zabrat, ale již v 15. minutě kolchozníci prohrávali 0:0 a schylovalo se k nejhoršímu. Na druhý soupeřův gól však individuální akcí našel odpověď Ondra a svou lahůdkovou přihrávkou našel v pokutovém území osamoceného Jencka, který si „pohrál“ s gólmanem i obráncem a díky jejich pomoci se štěstím snížil na 1:2. Február se oklepal a díky Šimonově důrazu ve vápně stačil do konce poločasu i vyrovnat.

Druhá půle již příliš krásy nepřinesla, Február měl šance spíše po brejcích, kdežto soupeř bušil do semknuté obrany. Ke slovu nakonec přišla i pověstná Filipova střela, která s přispěním tyče zapadla za záda překvapeného pavího gólmana. V nervózním závěru již Február vedení tak tak udržel (své by o tom mohl vyprávět Bohouš, ale to je námět na samostatnou reportáž) a mohl tak letos poprvé slavit důležité vítězství.