4. kolo: VF – VŠSK MFF UK D 1:2 (1:0)

Šimon — 12. 10. 2000

Hrůza a děs!!!!!!

V zápase proti týmu s takhle hrozným názvem jsme měli být favority. Nestalo se však a my zklamali na celé čáře. Soupeř nás předčil takřka ve všem. První poločas jsme se ještě jakštakš drželi, a přestože jsme byli horší a vůbec se nám nedařilo, vedli jsme díky Kvášově haluzáckýmu gólu 1:0. Tak skončil i poločas a vypadalo to, že i když se nám nedaří, dokážeme těsnou výhru udržet. Ale pak to přišlo - Jansičova chyba 1:1. Bohoušova chyba 1:2. Hádání. Málo bojovnosti. Zmatené pobíhání. Kde zůstala ta naše neprostupná obrana. Co se stalo s naším, letos až nezvykle plodným útokem???? A vůbec byl to zápas na HOVNO.

_Komentář rozhodčího: Průběh utkání byl velmi vyrovnaný, remíza by asi byla spravedlivým vyjádřením sil na hřišti. Mužstvo JRD bylo jasně lepším mužstvem

1. poločasu, převahu však již jiným gólem nevyjádřilo. 2. poločas vyzněl jasně pro MFF, kdy měli ještě další 3 loženky, včetně nastřelené tyče, Když hráč Kos běžel od půlky sám na brankáře. Nejlepší hráč: Kvášovský_

Sestava: Jansič (3) - Schimon (4), Bohouš (3), Pavel (4), Děda (4) - Lukasch (3), Zdenda (3), Kváša (5), Cajda (3)
Góly: Kváša (Schimon)