5. k. FK Víť. február vs. JUDr. Brouk Pytlík 5:2 (3:2)

Šimon — 23. 10. 2012

Úvod zápasu vyšel Februáru skvěle. Do sestavy se vrátivší Cajda přiklepnul po rozehrávce Ondrovi balón a ten levou nohou uklidil míč k tyči zaskočeného gólmana brouka Pytlíka. Soupeř v úvodu poločasu příliš nestíhal a kolchozníci ledabyle zahazovali jednu šanci za druhou. Před gólmanem se samotni ocitli několikrát Jencek, Michal, Cajda a Ondra, ale druhý gól přidal až dalekonosnou střelou Jencek. Soupeř svým nejlepším hráčem dokázal dvakrát pro obranu Februáru dosti lacinými góly snížit, ale poločas díky chválkovickým dvojčatům Ondrovi a Jenckovi nakonec skončil 3:2.

Ve druhém poločase pokračovala přehlídka zahozených tutovek Telgártu, navíc se opět zranil Cajda a v zápase se i zbytečně přiostřilo. Naštěstí vsítil svůj druhý gól Jencek, ale soupeř se stále nevzdával. Februáru „pomohlo“ až vyloučení hráče soupeře, ovšem hra kolchozníků byla po oslabení brouka Pytlíka značně jalová a skóre tak navýšil již jen do prázdné branky Jencek, pro nějž tato střela znamenala první hattrick v červenožlutém dresu.

9. 10. Mikulova

Sestava: Jansič – Bohouš, Šimon, Michal, Cajda – Jencek, Ondra

Góly: 1. Ondra (Cajda), 15. Jencek (Michal), 25. Ondra (Jencek), 41. Jencek (Michal), 58. Jencek (Michal)

Soupeř snižoval na 1:2 v 18. a na 2:3 ve 29. minutě.