5. kolo: VF – TOP Krakov 3:4 (1:0)

Šimon — 13. 10. 2000

Mrďochův návrat mezi tyče!!!!!!

Po čtvrtečním propadáků jsme k tomuto zápasu vzhlíželi trošku s obavami. Zvlášť potom co jsme zjistili, že nám bude muset zase chytat Mrďoch. První poločas se obavy ukázaly jako neopodstatněné. Byli jsme jasnými pány na hřišti a dokonce i Mrďoch předvedl pár dobrých zákroků. Naše geniální kombinace však nekončili v síti jak by se slušelo, ale všude jinde (kolem brány, na brankáři nebo obráncích). Přestože se k nám střelecké štěstí obrátilo zády, podařilo se Cajdovi vstřelit vedoucí gól na 1:0.

Pak ovšem přišel druhý poločas a naše klasika: 1. minuta Kváša vede míč, zbytečně ho ztrácí, soupeř podniká rychlý protiútok, střela a gól 1:1. Náš tým se opět položil a rozložil. Během deseti minut už to bylo 1:3 po dvou chybách Schimonových. Po těchto chybách však přišel zázrak. Rozehráli jsme se k úžasnému výkonu. Nové útočné rozestavení 1-1-3 slavilo úspěch: drtivý tlak a Kváša dává gól na 2:3. Nadějě ještě žije, ale vzápětí ji pohřbí další chyba, tentokrát Mrďochova (nebo někoho jiného???) 2:4. Hoši od Telgártu se však nevzdávají a neustále útočí. Po velkém náporu snižuje Bohouš hlavou na 3:4. Krakov už se bojí o vítězství, když milosrdný hvizd rozhodčího zápas končí. Jeden z našich nejlepších výkonů všech dob končí v prachu díky individuálním chybám…. říjen Karlín

Sestava: Mrďoch (3) - Schimon (4), Bohouš (5), Pavel (5), Děda (5) - Lukasch (4), Kváša (4), Cajda (6)
Góly: Cajda (Schimon), Kváša (Bohouš), Bohouš (Cajda)