6. k.: FK Víťazný február vs. Demoliční četa 2:1 (0:1)

Šimon — 23. 10. 2012

Vítězný návrat na Novoborskou se rodil poměrně těžko. V zápase měl Február sice jednoznačně navrch, ale díky neproměňování šancí nebylo dlouho o vítězství Telgártu rozhodnuto. Červenožlutí nastoupili bez možnosti střídání, ovšem na hře to nebylo znát a od samého počátku si vytvářeli jednu šanci za druhou. Dvakrát šli sami na gólmana Michal a Šimon, dvakráte po vydařených střelách Bohouše a Šimona zvonila tyč, ale gól stále nepřicházel. V závěru poločasu po jediné zbytečné ztrátě balónu na půlící čáře dokázal soupeř obranu červenožlutých přečíslit a svou jedinou střelou za poločas na bránu se ujal vedení 1:0.

Február, vědom si toho, že hraje poměrně dobře, nepolevoval ve své hře a zasloužená odměna se brzy dostavila. Po dalších několika zahozených šancích rozehrál nevídaným signálem Šimon přímý kop na Bohouše, jenž obětavou přihrávkou oslovil zcela volného Ondru na zadní tyči, který se nemohl mýlit – 1:1. Rolníci dál tlačili, napadali soupeřovu rozehrávku a jedno z mnoha přečíslení konečně Michalem využili na vstřelení druhé branky. V závěru zápasu byl Február nadále aktivní, soupeře pustil k jediné střele na Jansiče, žel další góly do sítě Demoliční čety nepřidal a utkání tak skončilo nejtěsnějším vítězstvím 2:1.