6. kolo: VF – FC Partyzan Vyšehrad 3:0 (2:0)

Šimon — 17. 10. 2000

Jansičova první nula!!!!!!

Již od začátku bylo jasné, kdo je pánem na hřišti! Pseudohrdinové SNP v čele s kpt. Standou Mrázkem (mimojiné autor 9 gólů v 5ti zápasech) nestačili kulit zraky a první famózní akce po ose Jansič - Kváša - Schimon - Bohouš, skončila umístěnou střelou do dolního rohu! Zbytek 1. poločasu se nesl ve znamení naší kombinační hry, která zpestřována nekompromisními obrannými zákroky Bohoušovými, kterými udělal ze Standy Mrázka malé, ubrečené, sotva 5-tileté děcko! V závěru poločasu stačil ještě Cajda spadnout brankáři přes nohu ve vápně - následovala penalta (voda na mlýn našemu kanonýrovi) - a následná Kvášova „pumelenice” přesně doprostřed brány znamenala vedení 2:0.

Ve 2. poločase se strhla průtrž mračen a kolbiště se brzy přeměnilo v bahanní kúpele, což však pro nás - specialisty na vodní prostředí - znamenalo zvýšení herní převahy, která vyústila v Cajdův gól. Jelikož soupeř hodil 10 minut před koncem ručník do ringu (údajně „to v tomto počasí nemělo cenu”), připsali jsme si tedy pouze další vítězství 3:0 a natěšeni na bodování hráčů jsme se přemístili do blízké knajpy, kde jsme zápas úspěšně ukončili. říjen Liškova

Sestava: Jansič (8) - Schimon (8), Bohouš (7), Pavel (6), Děda (6) - Lukasch (4), Mrďoch (4), Kváša (7), Cajda (8)
Góly: Bohouš (Schimon, Kváša), Kváša ( z pen.), Cajda