6. kolo: VF – Sipral 3:3 (0:3)

Šimon — 15. 05. 2001

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE!!!!

Na zápas jsme se připravili výtečně, soupeř ovšem taky. Zpočátku to s námi nevypadalo zas až tak zle, pak ale přišli slabší černočerné chvíle. První gól: po naší chybě trošku se štěstím vstřelený, druhý gól: po zkurvené rozehrávce soupeř nedal Jansičovi šanci, a třetí gól: tečovaná střela přímo mezi nohy Jansiče. Vůbec se nezdálo, že bychom ještě něco dokázali změnit. Druhá půle však byla ve znamení rudého Februáru. Perfektní výkon všech vedl k nebývalému tlaku a vstřeleným gólům. Nejprve Wydle blafákem oklamal brankáře soupeře 1:3, Pavlův angličan 2:3, a po Bohoušově jako střele znamenaly brankářovy problémy Cajdovu dorážku na 3:3. Snad ještě někdy takovýhle výkon zopakujeme…
květen Litvínovská

Komentář rozhodčího: Neuvěřitelný zápas; po jasné 1. půli přestali hráči Sipralu hrát a museli se spokojit s bodem.

Sestava: Jansič - Děda, Šimon, Pavel, Kváša, Cajda, Bohouš, Čenda, Wydle
Góly: Wydle (Dědek), Cajda (Šimon), Pavel (Kváša)