7. kolo: FK Víťazný február vs. M-Bubo A 3:11 (0:4)

Šimon — 27. 05. 2015

Jeden z nejhorších výsledků Februáru v historii. Vysoká prohra byla hlavně ovlivněna prvním poločasem, kdy Februáru chyběl v poli Bohouš, jenž, jsa hluboce zamilován, dorazil místo na Pražačku na Hanspaulku. Ve čtyřech v poli dokázal Február výtečně vzdorovat do prvního gólu, pak se ale sesypal i díky druhému vlastenci v podání Šimonovy těžké přihrávky a během pár minut to bylo již 0:4. Konec poločasu již Február ubránil, dokonce se dostal i do zakončení, ale brankář Buba byl pozorný.

Do druhého poločasu již nastoupil Február s tulákem po hvězdách Bohoušem, ale výkon týmu, který byl zřejmě zdecimován čtyřmi brankami z první půle, byl ještě horší. Február obecně špatně bránil, nepřistupoval k hráčům, zmateně si útočníky přebíral a tak skóre v neprospěch Februáru nepříjemně narůstalo. Na 1:6 sice po Šimonově pasu dokázal ukázkově snížit Dědek, dále na 2:9 po Cajdově napadání gólmana snížil střelou z poloviny do prázdné branky Šimon a na 3:9 snižoval naopak po Šimonově napadání přesnou střelou Cajda, ale směrem do zadu to byla hrůza.

Nakonec Február odešel s nášupem 3:11, a tak doufejme, že do příštího zápasu si z této hrůzy vezme jen dobré ponaučení.

13. května 2015 Pražačka

Sestava: Jansič – Šimon, Bohouš, Cajda – Dědek, Michal

Góly: 34. Dědek (Šimon), 48. Šimon (Cajda), 50. Cajda (Šimon)

Soupeř skóroval ve 12., 13. (vlastní gól), 14., 21., 32., 34., 37., 43, 47., 54. a 57. min.