7. kolo: VF – 1. FC Homer 3:1 (1:0)

Šimon — 20. 10. 2000

Další vážné zranění!!!!!!

Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, ale soupeř se naštěstí nedostával do šancí a tak Jansič neměl moc práce. Zato náš tým se vracel ke slavné loňské sezoně. Tolik šancí a žádný gól. Jansič se z toho v bráně téměř nervově hroutil. Naštěstí nás zachránil tak šťastný Cajdův gól, až to bylo nechutný vůči soupeři. Pak jsme se konečně trochu rozehráli, ale gól v prvním poločase už nepadl. Zato panovala na hřišti tak skvělá nálada, že nám bylo líto, že jsme si nevzali boxerské rukavice. Zvláště se rozvášnil Kváša. V prvním poločase se také udála jedna pohřební událost, kdy byl vyřazen náš „nejlepší” útočník Lukasch. Dostal od soupeře takovou ťafku do holení kosti, že už se do konce sezony nevzpamatuje.

Za zmínku ještě stojí, že Kváša se asi natrvalo přemístil na post libera. O spálených šancích také vypovídá ta poslední a největší v první půli, kdy jsme šli tři na jednoho, Kváša nahrál úplně volnému Mrďochovi, ale ten se ukop a nebylo z toho nic. Druhá půle byla Bohoušovou nešťastnou, kdy několikrát střílel na bránu i z několika metrů, ale ani jednou se netrefil. Nejblíže ke gólu měl, když ze tří metrů trefil tyč. Pak však začali zlobit soupeři a několikrát nebezpečně vystřelili na bránu. Naštěstí měli stejnou mušku jako my. Zhruba v 10. min. druhého poločasu přišel náš opět haluzácký Pavlův gól a vedli jsme 2:0, což nás uklidnilo. Jediný gól soupeře padl po menší chybě obrany (Kváša nebyl tam, kde měl být), jinak se obraně nedá nic vytknout. V závěru pak přišel další, tentokrát opět Cajdův, šťastný gól a byla ruka v rukávě.
říjen Karlín

Sestava: Jansič (7) - Schimon (7), Bohouš (7), Pavel (7), Kváša (7) - Lukasch (Z), Mrďoch (4), Cajda (7), Hans (4)
Góly: Cajda (Bohouš), Pavel (Šimon), Cajda (Kváša,Hans)