7. kolo: VF - FC SOPOUCH 5:6 (3:6)

Šimon — 25. 05. 2003

• Honza Buřič letos poprvé dvakrát skóroval! • Bohužel do vlastní sítě … • Ač letos v nejsilnější sestavě, přesto bez bodu • Ostudná defenzíva v první půli • Honza Buřič má tchyní, která to taky chce, ale pořádně! • V7tečné dvě posily ze Slovenska – Igor a Tomáš •

Ačkoliv jsme v prvé půli dvakrát vedli – 2:1 a 3:2, nakonec jsme totálně selhali v defenzívě a tak nám soupeř uštědřil šest banánů do připravené nákupní tašky. Šancí jsme přesto měli alespoň na vyrovnání, ale v cestě nám stál výtečný brankář soupeře a železná konstrukce protivníkovy brány…

V druhém poločase Sopouch v úmorném vedru již jen bránil a hrálo se většinou na jeho půli. Přesto jsme stačili jen snížit na konečných 5:6, přestože v posledních okamžicích jsme měli dvě stoprocentní šance, které však skončily na rukách téměř neomylného goalkeepera Sopouchu.

Sestava: Jansič – Šimon, Bouřka, Hans, Pavel – Čobi, Igor

Góly: Čobi (Šimon), Igor (Šimon), Igor (Šimon), Igor (Šimon), Šimon (Hans)