7. kolo: VF – TRONA CF 1:1 (0:0)

Šimon — 21. 10. 2003

● Na Hagiboru tentokrát bez vzpěračského intermezza ● Láďa s nulou, Jansič v druhé půli nešťastně inkasoval ● blízké krematorium Strašnice naději na postup nepohřbilo ● Márův pohotový volej zachránil alespoň bod ●

Úvodní desetiminutovka zápasu byla pro telgártské více než strastiplnou. Trona de facto nepustila Február na svojí polovinu a před Láďovou bránou si chvílemi dělala, co chtěla. A jen díky Láďovi, dobře postaveným tyčím a obětavosti obránců zůstalo skóre nadále bezbrankovým…Po čtvrthodince hry se hra konečně vyrovnala, Február začal více kombinovat a dostavily se i šance – viz Mára, Šimon, Kváša – bohužel se však ani jedna nadějná střela nevešla mezi tyče soupeřovy brány…

Druhý poločas byl ze strany Februáru již o poznání lepší, soupeři docházely síly a gól byl na spadnutí. Bohužel po zbytečné chybě a nečekané střele, kterou Jansič dobře neviděl, se Trona se stěstím ujala vedení a po zbytek zápasu se stáhla na svojí polovinu a čekala na další chybu. Naštěstí se k závěru ujala již téměř ztracená akce – Pavel od pomyslného rohového praporku z nouze odcentroval a Mára svým volejem málem protrhnul síť. Poslední šanci měl na kopačkách Šimon, ale místo přihrávky na volného Pavla volil zbrklou střelu, se kterou si brankář Trony hravě poradil. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou 1:1.

Sestava: Láďa (Jansič) – Bohouš – Šimon, Pavel – Mára, Kváša, Robin

Goals: Mára (Pavel)