7. kolo: VF vs. AC Suchá dáseň 0:0 (0:0)

Šimon — 10. 05. 2005

• Február letos již počtvrté bez vstřeleného gólu • Na Zelené Lišce Telgárt nevyhrává • Láďova druhá vychytaná nula • Bod byl vzhledem k obrazu hry málo… • Opět nedůrazná koncovka! • Je odkapávač opravdu nejdelší? • Honza Bouřka si zase vybral „Tamaj“… •

Ze začátku utkání se zdálo, že rozlehlé hřiště zelenolišské bude Februáru svědčit a bude jen otázkou času, kdy kolchozníci svého soupeře uběhají a spustí tolik očekávanou kanonádu. Bohužel. Február se sice celý zápas tlačil před soupeřovo vápno, leč zde se nápad a myšlénka v dotažení útoků kamsi vytrácela a tak se do vyložených šancí dostával Telgárt jen velmi sporadicky. V prvním poločase si rudí vypracovali dvě nebezpečné střely, které ale skončily jen na tyčích překvapeného brankářa Suché dásně. Soupeř vzápětí – po chybné rozehrávce – kontroval dvěma nebezpečnými střelami, ale s pomocí tyče si s nimi naštěstí Láďa poradil. Většina první půle se tedy odehrávala na polovině Suché dásně, avšak bez výraznějších šancí ke vstřelení gólu.

V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. S přibývajícím časem tlak Februáru rostl, ale zakončení stále vázlo. Do největších šancí se dostali Bohouš – jeho střela z hranice vápna minula branku, Špáťa – osamocen před bránou nechal vyniknout gólmana soupeře a Wydle – jeho střela neprošla přes hradbu střel. Poté ještě několikrát vystřelil Špáťa, Cajda a Šimon, ale jejich střely směřovaly většinou mimo branku nebo do obránců. V závěru se k nebezpečnému zakončení dostali i hráči Suché dásně, ale ani tváří v tvář vynikajícímu Láďovi se nedokázali prosadit. Bohužel, ačkoliv terén i velikost hřiště byla pro Február vyhovující, jeho hráči se nedokázali výrazně prosadit a tak utkání skončilo 0:0.