8.k.: Víť. Február vs. Deportivo Est. B 6:3 (5:2)

Šimon — 07. 11. 2015

Od začátku měla okleštěná sestava Februáru utkání pevně ve svých otěžích a během úvodního náporu si červenožlutí rychle vypracovali vedení 3:0. Do konce poločasu kolchozníci lehce ubrali, ale zachovali si třígólový náskok v poměru 5:2.

Ve druhém poločase se sice Február snažil o vstřelení dalších branek, ale nakonec po Šimonově akci vstřelil jediný gól Februáru ve druhém poločase Cajda, který byl první hvězdou zápasu a vedle hattricku si připsal i tři asistence.

Po odstoupení Šimona z důvodu vykloubené čelisti po zablokování střely ksichtem dohrával Február o čtyřech hráčích v poli, ale srdnatě bránící tým dovolil soupeři jen jeden gólový úspěch.

Február tak poprvé po sedmi neúspěšných pokusech slavil konečně vítězství.

Sestava: Jansič – Bohouš, Šimon, Cajda – Wydle, Jencek

Góly: 3. Cajda (Jencek), 5. Wydle (Cajda), 9. Bohouš (Cajda), 20. Cajda (Jencek), 25. Bohouš (Cajda), 37. Cajda (Šimon)

Soupeř skóroval v 10., 26. a 57. minutě.