8. kolo: VF - V.I.P. 2:2 (1:0)

Šimon — 30. 05. 2003

• Bod zlata z hrdlořezské pekelné výhně • Jansičova paráda v poslední minutě • Další zbytečně ztracený zápas • Neomylný Láďa v bráně • Kváša se vrátil! •

V neskutečném vedru jsme celý zápas odehráli jen v pěti – jak už se ostatně stalo pravidlem, štěstím bylo, že soupeřova lavička zela rovněž prázdnotou. Zápas byl poměrně vyrovnaný, i když se soupeř spoléhal na jediného schopného hráče v útoku – tím samozřejmě nechci říct, že by u nás byl někdo schopný, v obraně ani v útoku. Pouze Láďa v bráně nás několikrát famózně zachránil, za což mu patří náš dík.

Přestože jsme tři čtvrtiny zápasu vedli 1:0, nedokázali jsme svůj náskok zvýšit a tak se dostavil trest v podobě dvou rychlých a zbytečných gólů do naší sítě. Bojovný plamen Februáru však neuhasnul a tak jsme se v poslední minutě po filištínsky zahraném trestném kopu v podání Honza Buřič – Jansič dočkali alespoň vyrovnání….

Sestava: Mrďoch – Šimon, Jansič, Pavel – Kváša, Bouřka

Góly: Kváša (Bouřka), Jansič (Bouřka)